Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Матеріально-технічне забезпечення


Кафедра ПРР

Багаторічна плідна праця з підготовки інженерних та наукових кадрів для підприємств комплексу, виконання наукових досліджень, участь у експертизах та науково-практичних конференціях посприяло наданню матеріальної та фінансової допомоги кафедрам гірничого факультету, зокрема, надання допомоги в ремонтних роботах класу гірничої справи імені професора О.В. Колоколова та оснащення сучасним комп’ютерним обладнанням кількістю 15 машин, мультимедійного проектора та інтерактивної дошки з залученням технічного та програмного забезпечення класу імені професора О.М. Терпігорєва.


Кафедра ТСТ

За замовленням ВАТ «Красноарміськвугілля» на стадії дипломного проектування розроблено для шахти ім. Стаханова технічне рішення «Пересувний пересип, для навантаження вугілля з скребкового конвеєра лави на стрічковий ділянковий конвеєр», яке передано для впровадження на шахтах об’єднання.

З фахівцями шахт ім. Засядько, Красноармійська Західна, Краснолиманська та ВАТ «Краснодонвугілля» ведуться консультації та узгоджується програма підготовки спеціалістів з напрямку «Гірництво» за спеціалізацією «Технології акумулювання та транспортування газу».

За рахунок спонсорської допомоги «Красноармійськвугілля» був зроблений сучасний ремонт аудиторії 7/510 ім. О.О. Ренгевича, яка обладнана сучасними мультимедійними засобами. В аудиторії готують висококваліфікованих спеціалістів по курсам дисциплін «Транспортні системи та логістика вугільних підприємств» та «Технологія транспортування та акумулювання газу».

© 2006-2021 Інформація про сайт